به شیراز جنوبی خوش آمدید

سبدخرید

آیتم (0)

بلاگ دانستنی‌ها

توالت فرنگی بیده دار چیست؟

امروزه استفاده از توالت های فرنگی در بین ایرانیان بسیار رواج پیدا کرده است، به گونه ای که بسیاری از افراد، اقدام به تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می کنند تا از مزایای این مدل سرویس بهداشتی بهره ببرند. یکی از ابزار های کارآمدی که بر روی توالت فرنگی نصب می شود

5 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

توالت ایستاده یا( یورینال) چیست؟

یورینال و یا توالت ایستاده به نوعی از سرویس فرنگی میگویند که معمولا جهت استفادۀ آقایان در اماکن عمومی استفاده می شود. این نوع سرویس ایستاده به دلیل راحتی استفاده و نظافت آسان، امروزه در بسیاری از اماکن عمومی استفاده میگردد.

3 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

تکنولوزی توالت ریملس Rimless چیست ؟

یکی از تفاوت های چشمگیر این مدل از توالت ها که موجب برتری دو چندان آن نسبت به گونه های دیگر می شود نحوه ی فلاش یا تخلیه آب می باشد. در مدل های #ریملس به دلیل اینکه آب به صورت یکنواخت تخلیه میشود،

7 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

علامت یابرچسب آنتی باکتریال

باکتری ها همه جا وجود دارند؛ در میان گیاهان، بر روی سطوح، درون غذاها و … . اما نکته مهمتر آن است که آنها با چشم دیده نمی شوند. از طرف دیگر گسترش روزافزون جمعیت ساکن بر روی کره زمین، رشد سریع بیماری ها و باکتری های بیماری زا را در پی دارد.

4 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

تاریخچه گبریت

گبریت یک گروه چند ملیتی سوئیس است که متخصص در تولید و تامین قطعات بهداشتی و سیستم های مرتبط است. که از طریق شرکتهای تابعه در جهان تبدیل به لیدر واقعی در این صنعت  در اروپا شده است.

5 COM_CONTENT_REVIEW
|
ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

کارت های عضو شتاب

# # # # #